AktualnościKronika Policyjna

KOLIZJE NA TERENIE SANOKA

Wczoraj po południu, policjanci pracowali na miejscach dwóch kolizji drogowych. Doszło do nich na terenie Sanoka. W obydwu przypadkach przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowych, które miały miejsce w krótkich odstępach czasowych i stanowiły niemałe utrudnienia w ruchu na głównych drogach miasta.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 14. na ul. Krakowskiej. Kierujący renaultem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył prawidłowo jadacej hondy. 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego – sprawca zdarzenia – został ukarany mandatem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce godzinę później, na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Lwowskiej w Sanoku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył renaulta, który z kolei uderzył w jadacą przed nim hondę. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący autobusem 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, został ukarany mandatem.

Policja apeluje o ostrożność szczególnie w godzinach, w których ruch pojazdów i pieszych jest intensywny oraz przypomina o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami, zwłaszcza na remontowanych odcinkach dróg.

źródło: KPP Sanok

Tagi

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close