AktualnościKronika Policyjna

Tir spadł ze skarpy. Kierowca w szpitalu

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. W Jasienicy Rosielnej na krajowej 19 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego (23 bm.). Samochód ciężarowy z naczepą zjechał z drogi i zjechał ze skarpy. Kierowca tira doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Wczoraj około godz. 10.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na krajowej 19 w Jasienicy Rosielnej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciężarową scanią z naczepą, 35-letni mieszkaniec województwa Mazowieckiego, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Jego pojazd uszkodził bariery energochłonne i zjechał ze skarpy. Mężczyzna jechał sam.

Wskutek tego zdarzenia samochód w znacznym stopniu został uszkodzony, a ładunek, który przewoził – ulotki reklamowe, rozsypały się na przestrzeni kilkudziesięciu metrów za pojazdem. Policjanci ustalili, że kierowca tira był trzeźwy.

Funkcjonariusze wykonali na miejscu czynności procesowe. Posłużą one teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close