AktualnościKronika Policyjna

UKRADŁ ROWER- ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kwadrans wcześniej, ukradł rower pozostawiony przez właściciela w okolicy sklepu. Jednoślad został odzyskany i przekazany właścicielowi. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj około godz. 15, przed sklepem przy ul. Królowej Bony w Sanoku, 32-letni mężczyzna pozostawił na chwilę swój rower. Nastepnie poszedł na krótkie zakupy. Około 5 minut później, gdy wyszedł ze sklepu zauważył, że nie ma jego roweru. Przeszukał okolicję jednak nigdzie nie było jednośladu. O zajściu powiadomił policjantów.

Kilka minut później na ul. Białogórskiej w Sanoku, patrol policji zatrzymał do kontroli rowerzystę, którego zachowanie na drodze wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna jechał niepewnie, chwiejąc się na boki, a po zatrzymaniu czuć było od niego alkohol. Podczas kontroli okazało się, że 42-letni kierujący jedzie na rowerze, który chwilę wcześniej zabrał sprzed sklepu. Tłumaczył, że nie chcialo mu sie wracać pieszo do domu i dlatego wziął rower.

Właściciel odzyskał skradziony rower. 42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy.

źródło: KPP Sanok

Tagi

Podobne artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close