Imprezy, rozrywkarozrywka

Najmniejszy samolot na świecie

21 stycznia 2020 godz.18.00

czas trwania: 40 min
cena biletu: 20 zł

autor: Swietłana Bień
tłumaczenie: Katarzyna Litwin

reżyseria: Igor Kazakov
scenografia: Tatiana Nersisian
muzyka: Swietłana Bień
choreografia: Marta Bury

obsada:
Kamil Dobrowolski, Henryk Hryniewicki, Jerzy Dowgiałło, Tomasz Kuliberda, Natalia Zduń

Opis:
Bohaterem naszej historii jest samolot. Taki, jakich wiele, tylko nieduży. Właściwie to zupełnie mały, a wręcz najmniejszy na świecie.

Jego koledzy – duże i trochę zarozumiałe samoloty – często dokuczają mu z tego powodu. Jeśli i Wam zdarzyło się usłyszeć, że jesteście zbyt mali, aby z kimś się bawić lub czymś zajmować, wiecie doskonale, że nie jest to przyjemne. Małemu samolotowi było bardzo przykro, kiedy od ciągle zajętych „bardzo ważnymi sprawami” kolegów słyszał, że taki mikrus do niczego się nie nadaje. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie. I być może Was to zdziwi, ale okazało się, że to właśnie on, tylko on – maleńki samolot, którego jeden bardzo niesympatyczny kolega nazwał „komarem ze śmigłem” – może pomóc największemu i bardzo nieszczęśliwemu psu. Co było dalej? Czy samolot wywiązał się ze swojej bardzo ważnej misji? O tym opowiemy Wam podczas przedstawienia.

Spektakl uczy, że każdy z nas jest ważny i może dokonać wielkich rzeczy, jeśli tylko uwierzy w siebie i będzie pamiętał, że czasem wmawiamy sobie, że wszystko przepadło, zamiast spróbować poszukać wyjścia z trudnej sytuacji. Wyjścia, które mamy często na wyciągnięcie ręki…

źródło: SDK Sanok

Tagi

Podobne artykuły

Przeczytaj również

Close
Back to top button
Close